Om oss


Vi er Magu Design, arkitekter og interiørarkitekter med lang erfaring innen utvikling av kontorbygg, næringsbygg og bolig. 

 

Vi vil skape arkitektur og miljøer som understøtter samfunnets endringer, spesielt i møte med ny teknologi. Rom skal få en god og tydelig identitet – og vi er ikke redde for å flytte grenser og utfordre vanetenking. Som mennesker er vi avhengige av våre omgivelser. Vi lar oss påvirke. Omgivelsene skal være inspirerende og riktige. Som interiørarkitekter arbeider vi alltid i spennet mellom utvikling og tilpasning, i skjæringspunktet mellom fantasi og handlekraft. I alt vi gjør, strømmer det glede, glød – og en dæsj frigjørende galskap. Vi løfter alltid blikket, fra detaljene til helheten, og er grunnleggende opptatt av at hver eneste kunde skal kjenne at opplevelsen blir riktig for dem.


Marian Knudsvik


Partner / Daglig Leder / Endringsleder MA

marian@magudesign.no

+47 915 60 808


Gudbjørg Simonsen


Partner / Kreativ Leder / Interiørarkitekt BA (MNIL)

gudbjorg@magudesign.no

+47 997 33 771


Liv Hilde Bollestad


Arkitekt

livhilde@magudesign.no

+47 905 62 558


Fatmire Hulaj


Interiørdesigner

fatmire@magudesign.no

+47 473 98 935


Oda Andreassen Tangen


Interiørarkitekt BA

oda@magudesign.no

+47 984 79 386

 


Silje Kvanvik Olsen


Interiørarkitekt MA (MNIL)

silje@magudesign.no

+47 969 90 051


Hannah Paltridge Shaw


Arkitekt MA

hannah@magudesign.no

+47 413 83 184


Frida Gjeitanger Aune


Interiørarkitekt BA

frida@magudesign.no

+47 978 76 157

 

 


Kontakt


Magu Design AS
Tinngata 1
4014 Stavanger

Marian Knudsvik
Daglig leder
915 60 808
marian@magudesign.no

Gudbjørg Simonsen
Interiørarkitekt MNIL
997 33 771
gudbjorg@magudesign.no


Vår visjon


Stor takhøyde, begeistring og sterkt engasjement skaper grunnlag for gode prosjekter. Hvert nytt prosjekt skal utfordres og tilføres det lille ekstra. Alt vi gjør for våre kunder skal være en hyggelig opplevelse.

Gjennom drømmer og hverdagsmirakler skaper vi glede.